АКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ »

ПОТРІБНО ЯКІСНЄ ТВЕРДЕ ПЕРЕПЛІТАННЯ ДИПЛОМУ, ДИСЕРТАЦІЇ В КИЄВІ?

Пропонуємо Вам якісне скоре переплітання диплома, переплітання курсових робіт та дисертацій в Києві за доступними цінами.

Всі палітурні роботи виконуються на протязі 5 хвилин на професійному обладнанні. Переплітання є абсолютно безпечним для документів, тому що аркуші не перфоруються, не зшиваються, не зклеюються, а від металевого каналу відділяються обкладинками. З допомогою системи MetalBind можливо переплітати навіть особливо цінні оригінали документів, тому що після розжимання вони залишаться в ідеальному стані. В разі, якщо треба замінити аркуші, готове переплітання можна швидко розшити

ЕЛЕГАНТНИЙ ТВЕРДИЙ ПЕРЕПЛІТ

Переплітання в готовому вигляді стає дуже елегантним, задовольняючим самі високі вимоги. Зовнішня сторона брошури ніяк не деформується, брошура завжди залишає прекрасний зовнішній вигляд.

Ви можете скористатися послугою нашого кур'єра, котрий забере й привезе Вам назад готову роботу. Вартість кур'єрської доставки по Києву залежить вiд вiдстанi а тому є договiрною

Ми працюємо з ранку до 11:00 і ввечері з 19 до 21:00 по буднях а також за домовленістю в вихідні, тому попереднє телефонування в будь якому разі є обов'язковим.

РОЗЦІНКИ НА ПОСЛУГИ

Найменування роботи Ціна, грн
  Тверде переплітання (формат А4)  
1 Книжкове (до 300 аркушів) 90
2 Друк на принтері (ч.б.) 0,7/аркуш
3 Розшиття з послідуючим повторним зшиттям для заміни аркушів 40


ФОТОГАЛЕРЕЯ

    діставатися 10 хвилин марштуткою № 97 від ст. м. Академмістечко
 
НАШІ КОНТАКТИ: вул. Підлісна буд.6 кв.18
info@pereplet.com.ua
(063)-223-43-49 карта проїзду

НАШІ ПАРТНЕРИ:

1 OSVITA-SERVIS

Замовлення контрольних, курсових, дипломних робот, наукових статей в Києві